8 SPRYTNYCH POMYSŁÓW NA ZDJĘCIA NA INSTAGRAM

0
63

NAJLEPSZE POMYSŁY FOTOGRAFICZNE DLA BLOGERÓW

Każdy chce robić ciekawe zdjęcia, dlatego przygotowaliśmy dla ciebie kolekcję rad, które pomogą ci zrobić idealne ujęcie. Większość zdjęć na Instagramie jest po prostu nieciekawa. My zaś pokażemy ci jak sprawić, by były wyjątkowe. W naszym filmiku znajdziesz najlepsze kompozycje, dzięki którym staniesz się gwiazdą Instagramu! Nie musisz kupować do tego drugstore oprogramowania, ani tracić czasu i wydawać pieniędzy na opanowanie go.

Mamy dla ciebie wiele pomysłów, które sprawią, że, podczas kolejnych wakacji, twoje zdjęcia będą wyglądały lepiej. Pokażemy ci jak robić piękne ujęcia krajobrazu lub budynków, tak by złapać shower danego miejsca i zachwycić osoby cię obserwujące. Pokażemy ci jak „zmienić lokalizację”. Ten trik pokochają wszyscy twoi subskrybenci.

Nasz kolejny fantastyczny pomysł a zdjęcie z kałużą. Kałuże doskonale nadają się do fotografii z efektem odbicia. Pokażemy ci również jak robić piękne filmiki w zwolnionym tempie, niesamowite panoramy i in.

Zobacz również jak sprawić, by twoja pupa na zdjęciach wyglądała na większą. Po prostu weź patelnię! Tak, brzmi jak szaleństwo, ale pokażemy ci, and działa!

Nie zapomnij udostępnić naszych trików znajomym!

ZNACZNIKI CZASU:
01:11 Ciekawy zachód słońca
01:31 Jak sprawić, by twoje nogi wyglądały na dłuższe
04:47 joke fotograficzny
07:26 Romantyczna Photography
————————————————– ————————-

Zasubskrybuj nasze kanały:

5-MINUTOWE Sztuczki:

JASNA STRONA:

5-MINUTOWE SZTUCZKI dla DZIECI:

PRAWDZIWE HISTORY:

Materiały stockowe (zdjęcia, filmy i in.)

Muzyka według Epidemic Sound: